220
534953

AMITAYUS, förgylld brons. Sinotibetansk, 1700-tal.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Höjd 11 cm.

Förgyllningen nött, saknar skålen.