234
507604

FIGURIN, brons. Sittande gudom, Himachal Pradesh, troligen 1100-tal.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Höjd 20,5 cm.

Slitage, skador.