286
493133

Vas, porslin. Republik (1912-49) med Qianlongs märke.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
710 - 887 EUR
741 - 926 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Bronsform. Dekor med rikt blomstermotiv samt lyckotecken i emaljfärg. Höjd 25,5 cm.

Smärre fotringsnagg. Dekorslitage på hänklar.