286
493133

Vas, porslin. Republik (1912-49) med Qianlongs märke.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Bronsform. Dekor med rikt blomstermotiv samt lyckotecken i emaljfärg. Höjd 25,5 cm.

Smärre fotringsnagg. Dekorslitage på hänklar.