313
533969

LOHAN, porslin. Troligen Japan, tidigt 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Klubbat pris
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Dekorer med emaljfärger och guld. Sittande på klippformation med tiggarskål i handen. Höjd 30 cm.

Krackelyr.