373
524559

STEKFAT, kompaniporslin. Qing dynastin, Qianlong (1736-95).

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Dekor i famille rosefärger av påfåglar i blommande trädgård. Längd 41,5 cm.

Nagg. Slitage. Glasyrmistor.