472
475130

URNOR med LOCK, ett par, porslin. Qing dynastin, Kangxi (1662-1722).

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Dekor i underglasyrblått av flodlandskap. Höjd 25 cm.

Skador och lagningar.