474
503669

SKÅLFAT, porslin. Kangxi (1664-1722).

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Klubbat pris
7 500 SEK

Blomsterdekor i underglasyrblått. Diameter 36 cm.

Sprickor, kantskador. Obetydlig lagning.