553
515085

Herman af Sillén

(Sverige, 1857-1908)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
Herman af Sillén
(Sverige, 1857-1908)

"Från Arildsläge"

Signerad H. af Sillén och daterad Arildsläge -91. Olja på duk 41 x 62 cm.