617
499239

Gunnar Widforss

(Sverige/USA, 1879-1934)
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Gunnar Widforss
(Sverige/USA, 1879-1934)

"Waterfalls"

Signerad Gunnar Widforss och daterad 1912. Akvarell 43 x 31 cm.