634
533207

Johan Ericson

(Sverige, 1849-1925)
Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 090 - 3 530 EUR
3 220 - 3 680 USD
Klubbat pris
30 000 SEK
Johan Ericson
(Sverige, 1849-1925)

Månsljus över viken

Signerad Joh. Ericson och daterad 1914. Duk 76 x 113 cm.