527152

649. HENRIK NORDENBERG, Kvinna vid fönster.

Signerad Henrik Nordenberg och daterad -85. Duk 76 x 57,5 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Privatsamling.

Utropspris
100 000 - 125 000 SEK/11 025 - 13 781 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
147 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 8-614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto