649
527152

Henrik Nordenberg

(Sverige-Tyskland, 1857-1928)
Utropspris
100 000 - 125 000 SEK
8 830 - 11 000 EUR
9 210 - 11 500 USD
Klubbat pris
120 000 SEK
Henrik Nordenberg
(Sverige-Tyskland, 1857-1928)

Kvinna vid fönster

Signerad Henrik Nordenberg och daterad -85. Duk 76 x 57,5 cm.

Proveniens

Privatsamling.