765
504676

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

PAUL FISCHER. Olja på duk på pannå. Sign Paul Fischer.

Stadsbild, Köpenhamn. 26 x 33 cm.

Obetydligt krackelyr.
I övrigt inga anmärkningar.