765
504676

Paul Fischer

(Danmark, 1860-1934)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 830 - 4 790 EUR
4 330 - 5 420 USD
Klubbat pris
Paul Fischer
(Danmark, 1860-1934)

PAUL FISCHER. Olja på duk på pannå. Sign Paul Fischer.

Stadsbild, Köpenhamn. 26 x 33 cm.

Obetydligt krackelyr.
I övrigt inga anmärkningar.