Selected Modern Silver F764
Selected Fashion – A Private Collection F771
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Kitchen Stories E1284
Modern Design, Timeless Weave E1292
A Token of Love E1285
Blomstrande Allmoge  E1281
780
468857

Léon Francois Comerre

(Frankrike, 1850-1916)
Utropspris
50 000 - 75 000 SEK
4 850 - 7 270 EUR
5 540 - 8 320 USD
Klubbat pris
Léon Francois Comerre
(Frankrike, 1850-1916)

LÉON FRANCOIS COMERRE. Olja på duk. Sign Leon Comerre samt L.Comerre.

Kvinna a la japonaise. 60,5 x 42,5 cm.

Krackelyr över hela ytan.
Obetydliga knappnåls hål i hörnen.
Obetydligt färgbortfall.
Nyligen är rengjord av konservator.