817
538559

Johan Philip Korn, tillskrivna

(Sverige, 1728-1796)
Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 580 - 1 750 EUR
1 640 - 1 820 USD
Klubbat pris
13 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
(Sverige, 1728-1796)

Insjölandskap med figurer vid herrgård

Ett par. Den ena är otydligt signerad. Pannå, vardera 28,5 x 36,5 cm. Samtida förgyllda och bronserade ramar.