899
526857

Italiensk konstnär 1600-tal

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 910 - 3 390 EUR
3 330 - 3 880 USD
Klubbat pris
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
Italiensk konstnär 1600-tal

Bröllopet i Kana

Uppfodrad duk 104 x 91,5 cm.

Proveniens

Rapps Konsthandel, Stockholm.