128
581009

Arne Jones

(Sverige, 1914-1976)
Arne jones, "treklang".
Arne jones, "treklang".
Arne jones, "treklang".

"Treklang"

Signerad A Jones och daterad -54. Numrerad 29/65. Försilvrad brons. Höjd 28 cm. Monterad på träsockel.

Utropspris:

18 000 - 20 000 SEK

1 950 - 2 167 EUR

Klubbat pris:
15 000 SEK