193
462501

Julio Le Parc

(Argentina, Född 1928)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Julio Le Parc
(Argentina, Född 1928)

"Relief 2" (Bordure noir)

Multipel, aluminium och serigrafi, 1970, signerad på etikett a tergo 25/200. 40 x 40 x 4 cm.

Proveniens

Galleri Östermalm, Stockholm.