235
231181

Theo Tobiasse

(Frankrike, 1927-2012)

"Six hommes, un chat, et une danseuse"

Signerad Théo Tobiasse och daterad -67. Blandteknik och gouache på papper 65,5 x 50 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

5 417 - 6 501 EUR

Klubbat pris:
40 000 SEK