245
579787

Auguste Herbin

(Frankrike, 1882-1960)

Komposition

Signerad Herbin och daterad 36. Akvarell och gouache på papper 24 x 31,5 cm.

Utropspris:

50 000 - 60 000 SEK

5 417 - 6 501 EUR

Klubbat pris: