367
556929

BRUNO GAMBONE, skulptur, vildsvin, Italien 1960-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Klubbat pris
10 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Lergods, turkos glasyr. Signerad GAMBONE ITALY. Längd 34 cm, höjd 24 cm.