475
533485

JOSEF FRANK, stolar, 6 st, Firma Svenskt Tenn, modell 815.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Klubbat pris
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Mahogny, spjälor i ryggen, lösa rottingklädda sitsar.

Smärre skador, slitage. (6)