495
304806

OKÄND FORMGIVARE, takarmatur, 1920-30-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Mässingstomme med sex ljuspunkter, kupor av aprikosfärgat frostat glas med slipad dekor, rökfärgade prismor. Höjd 110 cm.

Nagg.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

408. David Hockney, "Flowers for a Wedding".
Utropspris
2 500 000 - 3 500 000 SEK
Budhistorik
2 050 000

ditt bud
Aktuellt bud:
2 050 000 SEK