546
567875

AXEL EINAR HJORTH, pallar, ett par "Utö", Nordiska Kompaniet, 1930-tal.

Axel einar hjorth, pallar, ett par "utö", nordiska kompaniet, 1930-tal.

Furu. Höjd 45 cm, diameter 41 cm. (2)

Smärre slitage. (2)

Utropspris:

20 000 - 30 000 SEK

Klubbat pris:
80 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77