627
551863

MATTA. Rölakan. 305 x 203,5 cm.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Klubbat pris
30 000 SEK

Gulmelerad botten med stora polykroma S-formade växter.

Något slitage, smutsig, fläckar. En långsida med smärre skador, bandkantade kortsidor.