179
565304

Tom Wesselmann

(USA, Född 1931)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 490 - 4 360 EUR
3 650 - 4 560 USD
Klubbat pris
40 000 SEK

Tom Wesselmann
(USA, Född 1931)

"Cynthia Nude"

Färgserigrafi, 1981/82, signerad med blyerts 24/100, utgiven av Multiples Inc., New York och med deras blindstämpel. 55,8 x 72 cm, bladstorlek 73,4 x 97,5 cm (Arches).

Repor i papprets övre marginal.