253
588760

Tom Sandberg

(Norge, 1953-2014)

Utan titel, 2008

Signerad Tom Sandberg och daterad 2008 a tergo. Vintage. Gelatinsilverfotografi, bildyta 32,5 x 22 cm. Bladstorlek 40,5 x 30,3 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 179 - 2 723 EUR

Klubbat pris:
22 000 SEK
Införselmoms

Proveniens

Galleri Balder, Oslo.

Galleri Balder, Oslo, "Scandinavian grey", 9 maj - 2 juni 2013.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57