317
587408

Håkan Rehnberg

(Sverige, Född 1953)

"Utan titel"

Signerad Håkan Rehnberg och daterad 1999 a tergo. Olja på akrylglas 150 x 125 cm.

Utropspris:

60 000 - 70 000 SEK

6 536 - 7 625 EUR

Klubbat pris:
Proveniens

Galerie Nordenhake, Stockholm.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57