34
564997

GUNNAR AAGAARD ANDERSEN, stolar, 6 st, "Lamella chair", för MatzForm.

Gunnar aagaard andersen, stolar, 6 st, "lamella chair", för matzform.

Bambu, brännstämplade och märkta med numrerade metallplaketter. (6)

Utropspris:

6 000 - 8 000 SEK

654 - 871 EUR

Klubbat pris:
6 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77