34
564997

GUNNAR AAGAARD ANDERSEN, stolar, 6 st, "Lamella chair", för MatzForm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
532 - 710 EUR
556 - 741 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Bambu, brännstämplade och märkta med numrerade metallplaketter. (6)