50
564779

IB KOFOD LARSEN, fåtölj, "Sälen", Olof Persson, Jönköping 1950-60-tal.

Utropspris
10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Klubbat pris
36 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Teakstomme, svart skinnklädsel, lös sittplymå, etikettmärkt OPE under plymån.

Smärre slitage.