61
588060

JOHANNES ANDERSEN, soffbord, Sverige 1950-60-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
887 - 1 070 EUR
935 - 1 120 USD
Klubbat pris
18 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

Teak, oregelbunden form, en låda i sargen. Längd 148 cm, bredd 63 cm, höjd 50,5 cm.

Något slitage.