1060
573142

DOSA, guld, Frankrike 1700-tal.

Utropspris
20 000 - 22 000 SEK
1 780 - 1 950 EUR
1 850 - 2 040 USD
Klubbat pris
19 000 SEK

Rektangulär, med guillocherad dekor. Längd 7 cm, vikt 108 gram.

Slitage.