1066
590569

KÄPP med silverknopp, av Johan Abraham Ostertag, Augsburg 1793-1795. Rokoko.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Klubbat pris

Bruksslitage.

Proveniens

Har enligt uppgift tillhört Stig Järrel.