1124
566400

HÄNGE/MEDALJONG, hjärtformat med gammalslipade diamanter, öppningsbart. Mittsten ca 1.00 ct. 1800-talets andra hälft.

Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Klubbat pris
55 000 SEK

Höjd 35 mm. Silver samt guld.

Nagg.

Proveniens

Eleonore Von Rosen.