1152
521948

Ring med cabochonslipade rubiner.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Klubbat pris

Storlek 18.5/58. 18K guld.

Bruksslitage. Mindre repor och någg på stenarna.