1166
576070

PÄRLCOLLIER, tvåradigt, med odlade saltvattenspärlor. Lås med rosenslipade diamanter och cabochonslipad smaragd.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris

Längd kortaste raden 40 cm. 18K guld samt silver.

Bruksslitage. Mindre ytskador.