1166
576070

PÄRLCOLLIER, tvåradigt, med odlade saltvattenspärlor. Lås med rosenslipade diamanter och cabochonslipad smaragd.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris

Längd kortaste raden 40 cm. 18K guld samt silver.

Bruksslitage. Mindre ytskador.