1197
567253

RING med orange spessartingranat och briljantslipade diamanter totalt ca 0.12 ct.

Utropspris
26 000 - 30 000 SEK
2 480 - 2 870 EUR
2 820 - 3 250 USD
Klubbat pris

Gaudy, Stockholm 2003. Storlek 16.75/53. 18K vitguld samt gulguld.

Bruksslitage, mindre repor.