1208
485965

BROSCH/DUBBELCLIP i form av parställda svanar med baguette- och briljantslipade diamanter. 1940-tal. Franska stämplar.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 830 - 5 750 EUR
4 330 - 6 500 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Längd 7 cm. Platina.