1208
485965

BROSCH/DUBBELCLIP i form av parställda svanar med baguette- och briljantslipade diamanter. 1940-tal. Franska stämplar.

Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
3 500 - 5 250 EUR
3 690 - 5 530 USD
Klubbat pris
42 000 SEK

Längd 7 cm. Platina.