1212
567237

DAMUR, Omega, Speedmaster "Ladies Diamonds".

Utropspris
28 000 - 30 000 SEK
2 450 - 2 630 EUR
2 580 - 2 770 USD
Klubbat pris

Automat, kronograf. Serienummer 57783189. Referens nummer 3815.72.55. Ø 39 mm, boett i stål, plexiglas, pärlemorurtavla. Krans med briljantslipade diamanter (TW/VVS, totalt ca 1.00 ct ), läderband, viklås, certifikat från Schweiz 2002, box, ytterkartong.

Små repor på plexiglas. Slitage på läderarmband.