1245
515119

RING med 24 st rubiner signerad M. Buccellati Italy.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris

(Mario Buccellati) Storlek 17.25/54. I originalask. 18K guld.

Proveniens

Från Mario Buccellatis privata kollektion.