1246
515120

RING med ametist signerad M. Buccellati Italy.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris

(Mario Buccellati) Originalask. Storlek 17.5/55. 18K guld samt vitguld.

Proveniens

Från Mario Buccellatis privata kollektion.