1443
573711

KANDELABRAR, för fyra ljus, ett par. Frankrike, 1800-tal. Louis Philippe.

Utropspris
18 000 - 20 000 SEK
1 710 - 1 900 EUR
1 950 - 2 170 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Förgylld och patinerad brons. Trepassformad sockel. Bladorneringar. Höjd 64 cm.