1446
587731

BORDSLAMPOR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
764 - 955 EUR
868 - 1 090 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Förgylld brons. Rund fot och kannelerat skaft. Höjd 41 cm. Svarta skärmar medföljer.