1460
583424

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 450 - 1 940 EUR
1 660 - 2 220 USD
Klubbat pris
11 000 SEK

Förgylld brons. Rund sockel med bladslinga. Bladhölstrat skaft. Höjd 27 cm.

Smärre ytslitage.