1463
585851

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris
14 000 SEK

Förgylld brons. Rund fot. Skaft med kvinnofigurer. Höjd 29 cm.