1464
588522

LJUSSTAKAR, ett par. Frankrike, 1800-talets första hälft. Senempire.

Utropspris
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Klubbat pris
18 000 SEK

Förgylld brons. Trepassformad bas med tassfötter. Bladdekor. Höjd 33 cm.